KARAOKE – ZAPRASZAMY

Opublikowano: 28 lipca 2021

Zapraszamy do wspólnej zabawy w Ogródku Zamkowym – KARAOKE w piątki od godz. 19.00 z zespołem Rybka Dance. KARAOKE 2021

Dzień Matki w Gościńcu Zamkowym

Opublikowano: 21 maja 2021

Zapraszamy do wspólnego świętowania tak wyjątkowego wydarzenia jakim jest Dzień Matki. Zachęcamy do rezerwacji stolików na rodzinny obiad lub kolację, proponujmemy także Koryta Zamkowe w specjalnej ofercie na Dzień Matki – 5% taniej i dowóz do domu GRTAIS.

Jeśli nie macie pomysłu na prezent dla Mamy, to idealny będzie VOUCHER z zaproszeniem do Zamku :) W dowolnie wskazanej kwocie :)

Dzień Matki 2021 voucher

Pakiet Dla Dwojga – Oferta Specjalna

Opublikowano: 21 maja 2021

Zapraszamy do skorzystania z naszej Specjalnej Oferty – Pakiet Dla Dwoja. Jest to doskonała forma prezentu dla najbliższej osoby lub naszych przyjaciół, aby mieli okazję spędzić wspólne chwile w zaciuszu naszej zamkowej aury, blisko natury i z pysznym jedzeniem. W skład Pakietu wchodzi: nocleg w Apartamencie LUX, kolacja z butelką wina, śniadanie oraz obiad. Zapraszamy do rezerwacji 😉

pakiet dla 2

Gęsina na Św. Marcina

Opublikowano: 10 listopad 2020

Zapraszamy do skorzystania z oferty promocyjnej – GĘŚ PIECZONA (noga lub pierś do wyboru)  Z KOPYTKAMI CEBULOWYMI I SAŁATKĄ Z BURAKÓW 😉 Zamówienia wyłącznie na wynos – możliwość dostawy do domu :) Tel: 512 301 750 (oferta ograniczona – do wyczerpania zapasów).

gęsina 2020

Zapraszamy do wspólnego świętowania Barbórki w Zamku :)

Opublikowano: 13 października 2020

Stało się to dla Gościńca Zamkowego tradycją, aby w dniu wspomnienia Św. Barbary – patronki górników – gościć u siebie pracowników dołowych – GÓRNIKÓW. Z tej okazji przygotowaliśmy ofertę Pakietu Górniczego – w cenie 49,00 zł: Soczyste golonko z kością podane na kapuście, pieczywo, chrzan, musztarda, pajda chleba ze smalcem i ogórkiem oraz duże zimne piwo 😉 Zainteresowanych do skorzystania z naszej oferty w dniach 4-6.12.2020 zapraszamy do rezerwacji stolików :) Szczęść Boże Górniczej Braci !

barbórka 2020