Restauracja

Zarówno dla strudzonych wędrowców jak i dla szukających chwili wytchnienia w nastrojowej i ciepłej atmosferze, nasza karczma jest wręcz idealnym miejscem. Przyjemny chłód historycznych murów i zimne piwo przyniesie ulgę w skwarne dni, a ogień kominka i gorący grzaniec zapewnią przytulne ciepło w mroźne wieczory. Przy blasku świec, wybornej kawie czy lampce dobrego trunku, każdy zapomni o trudach dnia, a spotkanie w gronie przyjaciół będzie okazją do zajmujących rozmów. Kto raz nas odwiedzi, ten wróci na pewno!

N bar 3

 

FOTO 1

Karczma Rycerska

FOTO 2

Karczma Rycerska

_MG_1157 (2)

Ogródek letni

_MG_1307 (2)

Ogródek letni

 

Naszą wspaniałą kuchnię zawdzięczamy doskonale wyselekcjonowanym smakom tradycyjnych dań Śląska Cieszyńskiego – wszystkie składniki oraz surowce są dobierane według najwyższych standardów jakości – większość pochodzi od regionalnych sprawdzonych dostawców. W sezonie letnim korzystamy także z zielnika, który usytuowany jest tuż przy zamkowej kuchni. W szerokim menu polecamy śląskie rolady, kluski, polską kaczkę, dania wysokiej jakości drobiu oraz ryby.

Oven baked trout stuffed with lemon and dill

Pstrągi, które podajemy Gościom w Karczmie Rycerskiej pochodzą z połowu hodowlanego w jednym z najlepszych w Polsce gospodarstw rybackich – podczas procesów technologicznych ryba pieczona jest w odpowiedniej temperaturze bez użycia żadnych dodatkowych tłuszczy, a jedynie z odrobiną masła klarowanego, świeżego czosnku, ziół oraz cytryny – dzięki temu uzyskujemy wspaniałe, aksamitne mięso ryby oraz niepowtarzalny aromat i smak.

Galeria dań:

_MG_1415 _MG_1444 (2) _MG_1457 (2)

kawa5 kawa6 kawa7 kawa8 kawa9 kawa10